ART / Lithographs / Litograph in colors 13152003
nr 1315 2003
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Ulf Lundell (b. 1949), Sweden. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), signed. -90, sheet: 76x56,
LITOGRAPH IN COLORS, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), signerad. -90, bladets mått: 76x56 cm
3000
SEK 2000
Monday Mars 23 2020
at 19:50:13
13/3 23:16:16
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Ulf Lundell
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Read more about Ulf Lundell